Pozor na www.cash-warriors.com – Podvod

Min. čtení

Česká národní banka upozorňuje na služby nabízené prostřednictvím internetových stránek www.imakademie.cz, www.highlifemakers.cz a www.cash-warriors.com. Varování vydaná zahraničními dohledovými orgány týkající se aktivit společnosti International Markets Live Limited provozující platformu iMarketsLive.com zveřejnila ČNB již 30. 4. 2019, a to v souvislosti s aktivitami platformy highlifemakers.cz nabízející své služby v České republice.

Vzhledem ke zvýšenému počtu dotazů veřejnosti týkajících se služeb nabízených prostřednictvím obdobných platforem prezentovaných na internetových stránkách www.imakademie.cz, www.highlifemakers.cz a www.cash-warriors.com a současně prostřednictvím souvisejících účtů na sociálních sítích, upozorňuje ČNB veřejnost, že činnost provozovatelů uvedených platforem nepatří mezi činnosti regulované ČNB.

Česká národní banka doporučuje veřejnosti dodržování základních obecných pravidel a zásad pro spotřebitele a investory. Oprávnění subjektů k poskytování finančních služeb v České republice si lze ověřit v seznamech regulovaných a registrovaných subjektů zveřejněných na webových stránkách ČNB.

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x