Pozor z Revolutu se stává podvodná společnost

Min. čtení

Revolut, známá digitální banka a investiční platforma, se v poslední době stává středem kritiky a kontroverzí. Řada uživatelů hlásí, že jejich účty byly bezdůvodně zablokovány, což jim brání v přístupu k jejich vlastním finančním prostředkům. Někteří z nich uvádějí, že se jim peníze vrátily až po šesti měsících, pokud vůbec. Během této doby si uživatelé stěžují, že Revolut pokračuje v účtování dalších poplatků.

Co se týče kryptoměn, Revolut nabízí možnost nákupu a prodeje, ale uživatelé nedostávají soukromé klíče k těmto měnám, což znamená, že nemají plnou kontrolu nad svými kryptoměnovými aktivy. Toto je v rozporu s jedním z hlavních principů kryptoměn, kterým je decentralizace a plná kontrola uživatelů nad jejich vlastními aktivy.

Navíc se objevily zprávy o problémech s akciemi drženými na Revolutu. Pokud společnost, ve které uživatel drží akcie, prochází restrukturalizací a její akciový symbol se změní, uživatelé mohou přijít o své akcie.

Na základě těchto zjištění naše server Podvodnici.EU silně doporučuje zvážit využití Revolutu jako primární bankovní či investiční platformy. I přesto, že Revolut nabízí atraktivní výhody, jako je výhodný směnný kurz, tato výhoda nevyvažuje potenciální rizika spojená se ztrátou finančních prostředků, neodůvodněnými poplatky a nedostatkem kontroly nad kryptoměnovými a akciovými aktivy.

Zdroj: Reddit, NYCtimes, Revolut Forum.

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x