Co máme pro Vás ?

Není v tom opravdu žádné zlo nebo negativum pro slušné lidi.

Informace

Máme pro vás mnoho zajímavých článků, informací i rad jak se bránit, jak být opatrný(á) při nákupu zboží na bazarech, facebooku atd.. Uživatelé přidávají eshopy, weby, podvodníky. Pokud jste obětí můžete se spojit s dalšími uživateli a bojovat např.formou hromadné žaloby.

 

Zkušenosti ostaních

Využít můžete nástroje které tady zveřejňujeme, především se můžete po registraci podělit s ostatními o vaše zkušenosti. Články na rozdíl od facebooku necenzurujeme. Na facebooku se může stát,že podvodník kterého zveřejníte může označit váš příspěvek jako “špatný” a bude facebokem smazán – bohužel taková je zkušenost. Na portálu nic nemažeme pokud to není v rozporu s podmínkami pro vložení.

 

Seznamy a databáze

Disponujeme řadou databází podvodníků z důvěryhodných zdrojů. Nabízíme vám možnost vložit podvodníka formou článku do databáze a možnost se svobodně vyjádřit.Proto jsou obsahy nepřístupné veřejnosti.

 

 

Bojujeme proti kyberzločinu

Naše poslání má v úmyslu jak je popsáno tady , pomoci při řešení zlých situacích vzniklých možným podvodem, předcházet podvodům na internetu, informovat veřejnost. Spolupracujeme s thsecurity, která zabezpečuje internetové prezentace a dokáže prověřit subjekty i osoby. Je mnohdy před nákupem lepší názor a analýzy experta než později “zaplakat”.

 

Registrace je zdarma

Registrací získáte možnosti komentovat, vkládat příspěvky a vidět obsah který není veřejnosti přístupný

 

Naše stránka je tu pro vás

Přemýšlíme o tom, že zde nebude žádná reklama ale je faktem, že jsme neziskový projekt a náklady na provoz jsou hrazeny dobrovolně. Reklama by byla formou jak udržet dlouhodobý provoz stránek. Více zde (klik)

 

Agent Anti - Šmejd

Agent : Zbyněk Prousek

Web: www.agent-antismejd.cz

Na Průhoně 3412, 276 01 Mělník

Telefon: +420 604 586 155 Mail: [email protected]

Nejnovější příspěvky

[display-posts image_size=”medium” wrapper=”div” wrapper_class=”display-posts-listing grid” meta_key=”_thumbnail_id include_excerpt=”true” excerpt_length=”8″]