Pozvánka: Konference SECURITY 2020 se zaměří na skutečné bezpečnostní incidenty

Min. čtení

27.02.2020

Největší nezávislá akce v ČR přivítá mezinárodní experty na řešení bezpečnostních hrozeb v kyberprostoru

Skutečné bezpečnostní incidenty a Cloud Security. To jsou dvě hlavní témata, která se budou prolínat prezentacemi 28. ročníku mezinárodní konference Security. Největší nezávislá tuzemská událost zaměřená na kybernetickou bezpečnost se uskuteční od středy 11. do čtvrtka 12. března 2020 v pražském Clarion Congress Hotelu.
Pořadatelem akce je společnost AEC, přední poskytovatel kybernetického zabezpečení.
Na podobu a úroveň příspěvků, jejichž dvě hlavní témata si letos vybrali sami účastníci minulých ročníků, už tradičně dohlíží programová komise. Pro zařazení prezentace je rozhodující její vysoký odborný standard a nezávislost na marketingově-obchodním obsahu. Hlavní důraz se přitom klade na praktickou využitelnost příspěvků, na odbornou úroveň jednotlivých přednášek a na maximální přínos pro účastníky.

Za hlavní tahák konference lze považovat blok nazvaný Incident Anatomy. Své zkušenosti a poznatky zde budou prezentovat mimořádně zajímaví hosté, například bezpečnostní šéfka společnosti Avast Jaya Baloo nebo Jornt van der Wiel, který pracuje jako bezpečnostní expert v týmu pro globální výzkum a analýzu GReAT a spolupracuje přitom s Interpolem.

Následné panelové diskuze na téma Bezpečnostní incidenty – Lessons learned se zúčastní zástupci předních českých a slovenských firem a organizací, kteří se s návštěvníky podělí o své postřehy s řešením bezpečnostních incidentů. Představí zde techniky jednotlivých útoků, způsoby identifikace incidentů, jejich eliminace, okamžitá i dlouhodobá opatření a samozřejmě i praktická ponaučení.

Rovněž téma Cloud Security bude volně prostupovat jak jednotlivými prezentacemi, tak oběma sály.

Ve středu zájmu budou především otázky týkající se případného nebezpečí spojeného s přechodem prostředí konkrétní organizace do cloudu a přiblížení rizik, která vznikají v cloudové architektuře. Účastníci získají unikátní možnost vyslechnout si názory na ochranu dat přímo od největších poskytovatelů cloudových řešení, společností Google a Microsoft.

Konference je letos nově rozšířena do dvoudenního formátu. Důvodem je především zvyšující se počet účastníků a příležitost nabídnout pestřejší programovou náplň. Díky novému formátu bude možné rozdělit technicky zaměřené a velmi vyhledávané workshopy do jednoho a hlavní konferenční program do druhého dne.

Čas trvání akce v jednotlivých dnech

Středa 11.3.2020   13:00  –   17:00
Čtvrtek  12.3.2020
 9:00  –   17:00

Plánovaný program

Manažerský sál

  • M1. blok: Vendor Risk Management
  • M2. blok: Incident Anatomy
  • M3. blok: Cloud Security
  • M4. blok: Velká panelová diskuze na téma Bezpečnostní incidenty – Lessons Learned

Technický sál

  • T1. blok: Security by Design
  • T2. blok: Jak (ne)funguje malware
  • T3. blok: Prevence bezpečnostního incidentu
  • T4. blok: Cloud Security

Přílohy ke stažení


Pozvánka na konferenci SECURITY 2020

TADY může BÝT vaše REKLAMAVíce ke čtení najdete zde číst více

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x