Podvody: Aurora Ignite Devine & Co s.r.o. zase “Čabla” ? Firma za “kačku” ? Vevio.cz , Rivalenti a jiné

Min. čtení

Článek o e-shopu, nebo chcete-li ‘nákupní galerii‘, Vevio.cz vzbudil obrovský ohlas. Není se čemu divit, zákazníků, kteří se nedočkali objednaného zboží ani peněz, či obdrželi zboží v naprosto otřesné kvalitě, je velká, velká spousta, a to nepočítáme s těmi, co se nikomu, ani nám, ani facebookové skupině neozvali. Kdo za vším vlastně stojí?

Vevio, který provozuje firma Aurora Ignite Devine & Co s.r.o., o sobě příliš kontaktních informací neudává. K dispozici je jen e-mail, ze kterého přicházejí odpovědi sporadicky a jen vybraným jedincům. Nám se podařilo se s kýmsi, kdo o sobě prohlašoval, že se jmenuje Natálie Melichová bez udání funkce apod., zkontaktovat. Odpovědi byly pochopitelně velmi vágní: „Tato společnost pouze zprostředkovává zboží českým spotřebitelům od zahraničních prodejců, zahraničních subjektů. Jedná se o podobný typ marketplace typu ‘Wish, Vova, Aukro, Ebay, Bangood, Joom‘ a další,“ uvádí Natálie Melichová.

 

Parádní článek zde: https://www.krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/22986-uplna-chobotnice-kontaktu-ktera-konci-az-u-slavneho-youtubera-vsechno-je-v-pohode-tvrdi-veviocz-proti-mluvi-stovky-podvedenych-kdo-za-vsim-stoji.htm

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x