Podvodníci ? stížnosti na : Arkacid s.r.o. Tanečník podvodník ?

Min. čtení

Kapitál stovka? Tanečník podvodník ?

Společníci s vkladem
MARTIN MYŠKA
Velké Poříčí, Náchodská, PSČ 549 32
Vklad: 50 Kč, splaceno 100 %. Obchodní podíl 50
Taneční kurzy z. s., IČO: 07008007
Praha – Hostivař, Budapešťská, PSČ 102 00
Vklad: 50 Kč, splaceno 100 %. Obchodní podíl 50

https://rejstrik.penize.cz/03880460-arkacid-s-r-o

https://www.pohodovydum.cz/o-nas/

https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/42085/nedodane-zaplacene-zbozi

Viz : ”

1. Jak to že je poštovné ZDARMA?

U drahého sortimentu není problém cenu za poštovné do ceny zboží započítat tak, aby to zákazník nepoznal. My ale nabízíme položky do tisícikoruny a téměř vždy pod pětset korun. Jak je to tedy možné?

Zasíláme zboží přímo od prvotních distributorů. V dnešní době snad už není veřejným tajemstvím, že veškerá spotřební elektronika a jiná droboť pochází z Číny nebo Taiwanu. Takže jsme se rozhodli, že nejvýhodněji vyjde zasílat zboží koncovým zákazníkům přímo z destinací jejich výroby.

Velká část ceny tedy zůstane ušetřena nákladů dovozců a velkoobchodníků. Cenu námi nabízeného zboží se snažíme vždy držet na úrovni konkurence a nejlépe ještě vždy o trochu níže.

Cenu poštovného jsme dokázali minimalizovat díky velkému počtu zásilek, které dodavatelé zasílájí našim zákazníkům. Důležitou zásadou v obchodním modelu eshopu Sperkymania, kterou se beze zbytku řídíme, je to, že nepřičítáme cenu poštovného ke zboží, ale odečítáme z naší marže. Na první pohled se to může zdát nerozdílné. Ovšem porovnejte naše ceny s konkurencí a poznáte ten rozdíl.

Zásilka se zbožím tedy bude odeslána z Asie. Zákazník kromě delší dodací lhůty však nezaznamená jiný rozdíl. Zásilka je standardně doručena Českou poštou, popř. uložena k vyzvednutí.

2. Jak je to s reklamací?

Uvědomujeme si, že zasílat zboží na reklamaci zpět dodavateli do Asie vyjde běžného spotřebitele nepřiměřeně draho a hlavně to dlouho trvá.

Proto jsme se rozhodli zprostředkovat i vyřizování reklamací. Stačí aby nás zákazník kontaktoval telefonicky nebo e-mailem. Poté od nás obdrží adresu, samozřejmě v ČR, kam zboží zašle a zbytek už vyřídíme, jako při nákupu v běžném e-shopu. Pro urychlení reklamačního řízení ve většině případů necháme dodavatele zaslat rovnou zboží nové.

Co když se např. ztratí zásilka při přepravě? V takovém případě bereme na sebe veškerou odpovědnost a na naše náklady necháme dodavatele zaslat zboží znovu.

3. Jak může zákazník za zboží platit?

Jak již z principu fungování e-shopu Pohodovydum.cz vyplývá, objednávku je možné platit převodem na účet či poštovní poukázkou typu A.

Platba dobírkou z podstaty zaslání zboží z Asie možná není.

Máte-li jakékoliv jiné dotazy nebo připomínky ohledně toho jak funguje proces objednávky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu či telefonu.

Tým Pohodovydum “

Varujeme před nákupem!

Sdílet tento článek
Zanechat komentář

Leave a Reply