sidestreet.cz | Fake – podvod

Min. čtení

Spotřebitelka si na www.sidestreet.cz objednala značkovou obuv, platba byla možná výhradně předem. Po delším čase přišla jiná obuv, nekvalitní přepravcem z Číny. Reklamaci prodejce neřeší. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva. Před nákupem na těchto stránkách Česká obchodní inspekce varuje.

Nakoupili by jste ?

http://www.sidestreet.cz/shippinginfo.html

My lodě po celém světě, pokud žijete někde pod uložením nebo bydlíte v národě ve válce; můžeme mít potíže s dodáním k vám. U cílů mimo stanici a doručení může být zpoždění.

Poplatky za dopravu Přepravujeme zboží DHL.TNT.UPS.FEDEX. EMS.Naše akcie často vybírají nejlepší a rychlé a bezpečné způsoby přepravy zboží k vám.

Doba dodání
Obvykle objednávku odesíláme do 12 až 24 hodin. A cesta trvá 3-5 dní v závislosti na cíli.
Návratová politika Snažíme se plně uspokojit. Všechny objednané položky se blíží ke slovu zde “co vidíte na našich webových stránkách je to, co dostanete za 7 dní.” Před tím, než se budete těšit na snadnou výměnu a návratovou politiku, musíte nás před odesláním zboží vrátit zpět. Zpětná vazba! Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými.

Asi ne ! Tak pozor!

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x