Přátelé, a bojovníci se šmejdy. Ohlédnutí za rokem 2020 – fakta | Bojujeme s podvodníky.

Min. čtení
Přátelé, a bojovníci se šmejdy. Malé ohlédnutí za rokem 2020 od 1.1.2020 do 2.2.2021 jsme celkem zveřejnili přes 1270 (souhrnně) podvodných webů, fake e-shopů, někteří z vás i přidali šmejdy z facebooku a jejich podvodné profily, mnozí přišli o velké částky v této nelehké době,bohužel na facebooku ne největší největší stále.
Stále nemá facebook žádné recenze k prodejcům z marketplace, a možnost jak se bránit šmejdům kteří inzerují po skupinách ať již šmejdské zboží, nebo rovnou podvody – nedodané zboží a služby. APELUJEME NA VÁS – pokud si nejste jistí vy , nebo vaši kamarádi, partneři, informujte je. My tady sdílíme opravdu šmejdy velkých “kalibrů” – a hlavně je můžete trvale publikovat na našem projektu www.podvodnici.eu – ba co více zde na webu můžete vlevo nahoře vyhledat slova, šmejdské, podezřelé osoby, firmy, weby.
Naše databáze je velmi podobná s databází firmy ESET, Seznam – zakázaných eshopů. Eset jistě uživatelé windows znají, seznam také.Šmejdy které nám pomáháte přidávat a také hlavně vaše zkušenosti nesmírně všem pomáhají, děkujem Vám všem, sdílejte , doporučujte naše stránky, Váš facebook ( náš facebook) abychom se alespoň trochu mohli postavit těmto šmejdů, kterým není nic “svaté” bez ohledně i v nouzovém stavu, byli bychom šťastní kdyby se trestalo jako ve středověku to mám věřte.!
Pak by si to rozmysleli s jednou rukou někoho okrádat. Buďte všichni rozumní, prosím nenaleťte, společně to dokazujeme že to funguje. Díky vám, vám všem – pomohli jste spoustě lidem, spoustě rodin a jejich rodičům zachránit chatrný rozpočet, zachránit rodinný klid a bezpečí,které se nepodařilo podvodníkovi narušit,protože jste už na něj upozornili! Krásný den vám všem milí členové z celého česka i slovenska.
Děkujeme !
Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x