Podvodník Marek Laštovka, podnikatel v oblasti stavebnictví

od Javer
Min. čtení

Recenze na podnikatele Marka Laštovku:

U pana Laštovky jsem si objednala oplocení chatového pozemku, ležícího v odlehlé oblasti za Prahou. Dne 18.3.2020 Marek Laštovka z Brna se stavbou plotu 82 m začal a téhož dne s ní byl i hotov, stavba celého plotu mu trvala jeden den.

Pan Laštovka mi večer zavolal, že je s plotem hotov a že si mám dílo okamžitě přijet převzít. Plotové sloupky místo domluveného zabetonování byly natlučením do hlíny poničeny, nový plot byl zhotoven z více či méně starých a různě vysokých kusů pletiva, viklající se sloupky stejné kvality, pletivo nebylo ke sloupkům uchyceno ani vypnuto, branky nezavíratelné …..

Za nedokončenou a velmi mizerně provedenou práci ode mě pan Lašťovka pod pohrůžkou “když nezaplatíte všechno vám tady rozmlátíme” donutil okamžitě doplatit celou domluvenou částku. Při přepočítávání peněz některé bankovky schoval a vynutil si tak ještě další.

Druhý den jsem dílo reklamovala a dozvěděla jsem se, že “co bych chtěla, když jsem mu dílo nedoplatila”. A na doplatek jsem samozřejmě žádný doklad nedostala….

 

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x