Podvodník: Číslo účtu: 3167704193/0800 (Jiřina Valentová), Telefon: 608 340 177, Email: [email protected]

Min. čtení

Popis podvodu:

Na poptávku na motor BMM se mi ozval pán s tím, že dováží díly a že by mi mohl nabídnout motor. Popsal veškeré informace o motoru, celý postup, poslat nějakou fotku a vyžádal si zálohu. Vzhledem k tomu, že těchto motorů byl nedostatek, tak jsem na nabídku kývnul a poslal mu zálohu. Bylo to před Vánoci, takže během Vánoc na dotazy typu jak to vypadá, jestli motor je už v ČR reagoval, že ne, ale po Novém roce, že ho bude mít v ČR. Byl leden a několikrát mi napsal, že příští týden bude u mě a pak to zas posunul na další týden a tak dál.
Koncem ledna mi poslal fotky motoru na skladu s papírem a jeho jménem, aby šlo “poznat”, že to není fotka z netu. Poslední zpráva byla, že si pro motor můžu dojet ve středu 7.2.2024, ale ráno tento den mi napsal, že motor má mini prasklinku a musí ho vrátit.

Nabídl mi další možnost, že sežene jinej a poskládá mi to z mého rozbitého motoru a kdesicosi a nebo, že mi vrátí peníze až motor vrátí.. Rozhodnul jsem se pro vrácení peněz, ale obávám se, že nic nedostanu zpět. K tomu se 4.2. na firmy.cz k pánovi objevil komentář, že nedodal slíbené zboží a nechce vrátit peníze..

Číslo účtu: 3167704193/0800
(Jiřina Valentová)

Telefon: +420608340177

Email: [email protected]

Pokud máte k této osobě/subjektu další informace, napište je prosím do komentářů níže.

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x