Podvodník: Číslo účtu: 2701102551/2010 (Sidero World s.r.o.), Email: [email protected]

Min. čtení

Popis podvodu:

UPOZORNÍ na nekalou praktiku tohoto subjektu.

Upozorňuji, že subjekt WEB DATA s.r.o.[email protected]rozesílá formou SPAMu výzvy k úhradě na částku 5990 Kč za prezentaci firem formou dohledatelnosti na stránkách www.www-prezentace.cz. Tyto stránky ale nefungují a prezentaci nelze aktuálně vůbec prohlížet 23.2.2024

Jde zřejmě o nekalou praktiku a pokus o finanční výdělek formou nepozornosti platícího subjektu. Zaplacení platby je dobrovolné, nicméně zaplacením dochází ke zveřejnění prezentace firmy s automatickou roční prolongací.

Platba platby je v rozporu s péčí řádného hospodáře.

V případě neuhrazení částky prezentace nebude spuštěna a nevznikají tím z Vaší strany žádné závazky.

V případě zaplacení se dá očekávat, že Vám vynaložené prostředky nepřinesou v podnikání žádný efektivní přínos a nedopomohou k navýšení tržeb tak, jak to dělají jiné podobné služby. Platba je tak na zvážení každého z Vás.

U výzvy k úhradě chybí IČO a DIČ společnosti a jakékoliv telefonní kontakty, což je v obchodním styku zcela nepřípustné. Myslím, že jde pouze o vyhození peněz z okna. Je to ale můj osobní názor, někdo jiný může mít jiný názor. Doporučuji před zaplacením kontaktovat firmu a zeptat se na podrobnosti ohledně této jejich prezentace. A´t si uděláte vlastní obrázek, zda to má a nebo nemá smysl.

Číslo účtu: 2701102551/2010
(Sidero World s.r.o.)

Email: [email protected]

Pokud máte k této osobě/subjektu další informace, napište je prosím do komentářů níže.

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x