Poděkování kriminalistům z Havlíčkova Brodu – Děkujeme !

Min. čtení
Tímto bychom chtěli poděkovat kriminalistům z Havlíčkova Brodu – za skvěle vykonanou práci v oblasti internetové kriminality ( podvody na bazoši, facebook marketplace ). Parádní cena telefonu Redmi 7 za cca 1000Kč, na marketplace, peníze odeslány na český účet, a náhle profil smazán, zboží nikde psal se rok 2020 začátek jara.
Osobně jsem to neřešil, šlo o drobné.. a otravovat policii se mi nechtělo i z ekonomického důvodu. Dnes rok 2021 začátek jara skoro po roce.. v odpoledních hodinách přijela kriminální policie z HB v civilu. Až po několika minutách jsem se matně dopátrával o co jde ? Nakonec pomohl výpis z toho osudného období kde se zobrazila přesná částka a číslo účtu podvodníka.
V pondělí jdu na obvodní oddělení, já jsem to neřešil ale TEN BASTARTD DÁL OKRÁDAL ostatní a někdo přišel o více peněz, podal trestní oznámení a to je DOBŘE ! Připojím se po roce k žalobě. Tímto jsem chtěl apelovat na ostatní i když jde o pár stovek, není na škodu to nahlásit ne jako já 😕 ten člověk – bastard – byl nakonec důvodem k vytvoření této skupiny, která již pomohla mnoha dalším lidem a to jen díky vám se zde dají nalézt fundované odpovědi, zkušenosti a rady pro vaše blízké ať zbytečně nedochází k neštěstí. Tímto děkuji všem policistům z Havlíčkova Brodu a dalším po celé české republice kteří musí řešit bohužel i tyto ” šmejdy” místo závažnější činů.
VAROVANÍ – na facebooku nejsou recenze u prodejce !
  • Profil si založí kde jaký ňouma !
  • Je krize šmejdi hledají cesty jak vás okrást !
Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x