Poslání & Vývoj

Naše společná cesta

1.3.2020 jsme byly nuceni přidat reklamní bannery abychom se pokusili udržet provoz stránek – Omlouváme se. Jsme závislí na vás jako neziskový projekt. Nejsme příjemci žádných grantů.

Vznik - Začátek

2015 - 2016 Původně jako soukromý projekt

Začátky

Jako skupinka nadšenců jsme vytvořili projekt, kde jsme nabízeli některé internetové detektivní služby, web byl prodán v roce 2017. Členové pracují v různých sférách – Bezpečnost, IT Security, Webdesign a Programování.

2018 Myšlenka a přátelství

Setkání po letech

Ikdyž každý z nás má své zaměstnání, shodli jsme se na vzájemné vzdálené podpoře, Christina oživila myšlenku společného boje s podvodníky tady u nás a toto období bylo klíčové, neustálé a narůstající podvody na internetu nás sjednotili do projektu podvodnici.eu. Chceme spolupracovat s dalšími institucemi a připojit se do boje se  zločinem v kyberprostoru.

Oživení

2018 - 2019 Realizace

Nakonec jsme spustili novou webovou prezentaci, umožňující publikovat články uživatelů, sdílet a společně bojovat proti podvodníkům.

Poslání

Posláním je umožnit všem zveřejnit jejich příspěvky ve kterých popisují jak byli podvedeni, okradeni, oklamáni. Můžete také ostatní varovat před různými subjekty, falešnými obchody, facebook profily,facebook podvody nebo podvodnými stránkami.

Můžete upozornit na podezřelé aktivity na internetu, sdílet s ostatními podobné zkušenosti a společně předcházet těmto jevům na českém a slovenském internetu. Můžete se k nám připojit i na Facebooku.

Přístup na naše stránky je možný pouze z česka a slovenska, ostatní země blokujeme.

Klíčové body

2016

Spuštění stránek s bezpečnostní tématikou.

2017

Prodej domény,reorganizace.

2017

Opět nás spojily zájmy.

2018

Spuštění stránek podvodnici.eu

2019

Vylepšení funkcí pro běžné návštěvníky a pro nové členství.

Partneři

thsecurity.cz 89%
volal.cz 41%
anarchista.eu 38%
whitevpn.cz 50%
tritong.cz 85%

Kontakt