Podvodník s e-shopy : Ing. Čabla (ROPETA LTD) pozor zizer.cz, calvil.cz!! a další Huglo.cz a SK

Min. čtení

Podvodník s e-shopy : Ing. Čabla (ROPETA LTD) pozor zizer.cz, calvil.cz!! a další ,Adresa podvodníka , ročník 1981 Kynského 134, Slaný 274 01

Dle registrace i obchodních podmínek a fungování stránek se jedná o další mutaci e-shopu stejného provozovatele (ROPETA LTD, identifikační číslo (CRN): 11761407, se sídlem Enterprise House 2 Pass Street, Oldham, Manchester, United Kingdom, OL9 6HZ), který má weby vevio.cz a huglo.cz, před nimi však varuje ČOI již delší dobu. Důvod stejný, tedy z webových stránek není jednoznačně zřejmé, kdo je prodávajícím, tedy s kým spotřebitel uzavírá smlouvu a vůči komu může uplatňovat svá práva. Česká obchodní inspekce registruje vysoký počet stížností, které se těchto různých portálů stejného provozovatele týkají. Z uvedených důvodů zařazuje Česká obchodní inspekce i tuto verzi stránek stejného provozovatele mezi rizikové weby.

Upozornenie pre spotrebiteľov – internetový obchod www.huglo.sk

Slovenská obchodná inšpekcia zaznamenala koncom roka 2019 a začiatkom roka 2020 zvýšený nárast podaní proti internetovému obchodu www.huglo.sk. Z dostupných informácií na predmetnej webovej stránke a z priložených podkladov v spotrebiteľských podaniach vyplýva, že prevádzkovateľom internetového obchodu je spoločnosť ROPETA LTD, Enterprise House 2 Pass Street, Oldham, Manchester, United Kingdom.

Adresa podvodníka , ročník 1981 Kynského 134, Slaný 274 01

více ze zakl.listin zakl(klik)

Sdílet tento článek
Zanechat komentář
0 0 Hlasy
Hodnocení
Odebírat
Notify of
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x